Farmer Concept Home

Len i bawełna

Serwetka 2 Folkowe pasiaki-min
Serwetka folkowe pasiaki 5-min

Dlaczego Farmer ?

Bo lubimy wiejski naturalny połączony z przyrodą styl życia. Staramy się aby nasze wyroby były bardzo naturalne. Stosujemy głównie bawełnę , len i wełnę w naszych produktach.

Dlaczego Concept ?

Taki mamy pomysł. W naszej ofercie znajdują się produkty projektowane i wykonywane przez  nasz kreatywny zespół. Wyroby są unikatowe i oryginalne nie znajdziesz ich nigdzie poza naszym sklepem . Nie oszczędzamy na jakości.  Jeżeli zdecydujesz się na zakup naszych produktów masz pewność, że są wykonane z  najlepszych naturalnych materiałów.   A wiemy, że to ważne dla koneserów ciekawych wyrobów. Zaproponowana kolorystyka i wzornictwo  jest z myślą aby cieszyło naszych Dużych i Małych Klientów.

Oferujemy między innymi : komplety pościeli, obrusy i serwety, koce, narzuty , ręczniki i artykuły dekoracyjne dla domu.

Narzuty len i bawełna MIX-min
Ręczniki wafel mix-min

Dlaczego Home?

„Dom jest pożywieniem dla duszy, jest jak ciepły koc otulający każdy dzień. Jest tylko jedno miejsce gdzie możemy ukryć się przed światem, jak małe dzieci chowamy głowę pod kołdrę i nic nam już nie grozi. Czasem warto jeszcze położyć miękką poduszkę pod głowę pełną nowych pomysłów. Przytulić się, zasnąć. Zgiełk świata gdzieś przepadł, jestem tylko ja i mój dom.”

Same zalety

Wysoka jakość produktów
Duża dostępność rozmiarów
Dostępne od ręki
Ekologiczna firma